Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych 2022

 

  1. Plan Konferencji
  2. Lista uczestników
  3. Książka abstraktów
  4. Podsumowanie

Z przyjemnością ogłaszamy jesienno-zimową edycję Konferencji Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych KSAKN która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2022 r.

Jeśli masz do zaprezentowania wyniki swojej pracy lub chcesz dokonać przeglądu badań dotyczących ciekawego zagadnienia astronomicznego to serdecznie Cię zapraszamy! Konferencję dedykujemy zwłaszcza studentom oraz doktorantom astronomii, jednak zapraszamy również studentów innych dziedzin, powiązanych z astronomią.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie, w Warszawie. Będzie się odbywała w budynku Obserwatorium Astronomicznego UW. Nie będziemy zbierać opłaty konferencyjnej.

Darmowy nocleg dla uczestników czynnych będzie miał miejsce w DS 3 UW (Dom Studencki nr 3 UW), nie ma potrzeby własnoręcznej rezerwacji owych miejsc, szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące noclegu prześlemy uczestnikom do 4 grudnia.

Niebawem na stronie zamieścimy także szczegółowy plan Konferencji wraz z książką abstraktów. Osoby, które nie przysłały abstraktu w terminie proszone są o jego jak najszybsze wysłanie 🙂

Wszelkie pytanie prosimy zgłaszać do prezesa KNAstr:
Arkadiusz Hess
a.hess@student.uw.edu.pl
knastr@astrouw.edu.pl

Formularz rejestracyjny znajdziecie w zakładce KSAKN 2022 u góry strony bądź pod linkiem: https://www.astrouw.edu.pl/knastr/ksakn-2022/formularz-rejestracyjny/ . Rejestrację prowadzimy do 20 listopada (w terminie podstawowym), w przypadku osób referujących do tego też terminu na któryś z powyżej podanych adresów mailowych należy wysłać abstrakt swojego referatu w formacie .docx.

UWAGA: Termin przedłużonej rejestracji upłynął 25 listopada!

Uwaga: Formularz może nie działać na niektórych przeglądarkach, jeśli taki problem się pojawi zalecamy korzystanie z Firefoxa.

 

Patroni honorowi: