OSSA 2019 – Informacje

Sala wykładowa

Wykłady odbędą się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ul. Benedykta Dybowskiego 11, Olsztyn.

Referaty

Referaty powinny trwać 20 min – włącznie z pytaniami (18 min wykładu + 2 min pytań). Prezentacje multimedialne powinny być przygotowane w formacie .pdf, .pptx (wersja microsoft office zostanie podana), .html (w przypadku korzystania z impress.js prosimy o kontakt mailowy, podamy ścieżkę do niezbędnych bibliotek). Możliwe będzie podłączenie własnego laptopa – zwracamy uwagę na wiążące się z tym komplikacje w trakcie przełączania kabli!

Sesja posterowa

Przewidujemy przeprowadzenie sesji posterowej, w trakcie której osoby przygotowujące plakaty będą mogły krótko zaprezentować swoją pracę przed wszytkimi uczestnikami. Takie prezentacje nie powinny przekraczać 5 min (możliwa prezentacja multimedialna).

Abstrakty

Prosimy o przesyłanie abstraktów zarówno referatów, jak i posterów, drogą mailową, bezpośrednio w mailu lub w formacie .pdf – najpóźniej do 3 września.

Nocleg

Noclegi zostaną przydzielone w domach studenckich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskieg. Dokładne informacje zostaną przekazane drogą mailową.

Komitet Organizacyjny

Stefania Wolf
Cezary Turski
Piotr Łubis
Maksymilian Suwara