Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych 2017

  1. Plan konferencji
  2. Formularz rejestracyjny
  3. Lista uczestników

Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych semestru zimowego 2017/2018 odbędzie w Warszawie w dniach 16-19 listopada br.

Skierowana jest ona przede wszystkim do studentów astronomii, ale mile widziane są również osoby innych specjalności. W pierwszym przypadku zalecamy poinformowanie o zamiarze wyjazdu przedstawicieli koła naukowego funkcjonującego na uczelni uczestnika – może to ułatwić organizację podróży, ale w szczególności pozwoli delegatowi sprawniej uzyskać zwrot jej kosztów.

Udział w konferencji można wziąć w sposób czynny – wygłaszając referat lub prezentując swój plakat promujący jakieś zagadnienie lub przedsięwzięcie z zakresu profesjonalnej astronomii – albo biernie uczestniczyć w charakterze wolnego słuchacza. Obowiązuje opłata konferencyjna w wysokości 30 zł – na większości uczelni podlega ona również zwrotowi w ramach rozliczenia kosztów delegacji.

Jako organizatorzy zapewniamy nocleg w hostelu w ciągu całego czasu trwania konferencji, a także dwa bezpłatne obiady. Poza częścią stricte naukową, przewidziano również inne atrakcje, jak wieczorne imprezy integracyjne w miłej atmosferze czy zwiedzanie wybranych warszawskich zabytków i muzeów.

W celu zgłoszenia chęci przyjazdu na KSAKN należy wypełnić formularz rejestracyjny do 31 października.

Zachęcamy do śledzenia fanpage’u na stronie:
https://www.facebook.com/KSAKN2017/