logo_oauw
logo_uw

Lista doktorantów

I rok

  • Joachim Borowicz – jborowicz AT astrouw.edu.pl

II rok

  • Mateusz Mróz – mmroz AT astrouw.edu.pl

III rok

  • Paweł Szewczyk – pszewczyk AT astrouw.edu.pl
  • Parita Mehta – pmehta AT astrouw.edu.pl

IV rok

  • Małgorzata Curyło – mcurylo AT astrouw.edu.pl
  • Nada Ihanec – nihanec AT astrouw.edu.pl
  • Algita Stankevičiūtė – algita AT astrouw.edu.pl
  • Marcin Wrona – mwrona AT astrouw.edu.pl

Wyższe lata

  • Patryk Iwanek – piwanek AT astrouw.edu.pl
  • Katarzyna Kruszyńska – kkruszynska AT astrouw.edu.pl
  • Krzysztof Rybicki – krybicki AT astrouw.edu.pl

Seminaria wtorkowe

Tomasz Zajkowski (NASA Ames Research Center, USRA, BMSIS)
Theories of the origin of life and the applications of synthetic biology in space.
25.01.2022

Paulo Miles Paez (ESO, Munich, Germany)
Atmospheric characterization of ultra-cool dwarfs
01.03.2022

Henryka Netzel (Konkoly Observatory, Hungary)
Asteroseismology of stars from the classical instability strip
08.03.2022

Niedawne publikacje

Netzel, H.; Pietrukowicz, P.; Soszyński, I. et al.
Monthly Notices of the Royal Astronomical Society , 510 , 1748
Published: 2022-02

Bachelet, E.; Zieliński, P.; Gromadzki, M. et al.
Astronomy and Astrophysics , 657 , A17
Published: 2022-01

Han, Cheongho; Udalski, Andrzej; Lee, Chung-Uk et al.
The Astronomical Journal , 162, 203
Published: 2021-11

Jakość kształcenia

logo PKA
Polskia Komisja Akredytacyjna nadała Astronomii na UW certyfikat Doskonały Kierunek

logo-rks
Uniwersytet Warszawski w 2021 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu kierunku studiów astronomia przygotowanym przez miesięcznik Perspektywy
Skip to content